Běhoun Floorita Bon Appetit, 60 x 140 cm

Koberce a běhouny začky Floorita jsou skvělým řešením pro prázdné a mdlé podlahy. Jsou vyrobeny ze směsi polyesterové a... více informací »
Běhoun Floorita Bon Appetit
Značka: Floorita
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce a běhouny začky Floorita jsou skvělým řešením pro prázdné a mdlé podlahy. Jsou vyrobeny ze směsi polyesterové a...

Koberce a běhouny začky Floorita jsou skvělým řešením pro prázdné a mdlé podlahy. Jsou vyrobeny ze směsi polyesterové a bavlněné žinylky, díky čemuž toho hodně vydrží. Navíc jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce.

Hodí se i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Vlastní motiv je na koberec vytištěn pomocí vysoce kvalitního digitálního fototisku.

Dobré vědět: Jelikož výrobce stříhá jednotlivé kusy běhounů z jedné role, může se výsledný produkt drobně lišit v délce a zároveň i výrazněji odlišovat od designu na ilustračních fotografiích. Nelekněte se ani pokud se bude od fotografie drobně odlišovat v barvě, k čemuž dochází zejména kvůli rozdílné kalibraci barev na monitoru.

Velmi prodávaný produkt Běhoun Floorita Bon Appetit, 60 x 140 od oblíbené značky Floorita máte možnost získat u nás teď skutečně výhodně. Výhodně za skvělou cenu 949 Kč.