Bellatex Flanelové povlečení Lístky hnědá

I flanelové povlečení má své kouzlo. Bude vás krásně hřát celou noc a vy si tak můžete vychutnávat ničím nerušený... více informací »
Bellatex Flanelové povlečení Lístky
Značka: Bellatex
769 Kč
Ověřit dostupnost »
I flanelové povlečení má své kouzlo. Bude vás krásně hřát celou noc a vy si tak můžete vychutnávat ničím nerušený...

I flanelové povlečení má své kouzlo. Bude vás krásně hřát celou noc a vy si tak můžete vychutnávat ničím nerušený spánek a pohodlí vašeho domova. Flanelové povlečení je vhodnější do chladnějších dní. Navíc vám dodá příjemný pocit měkkosti a hebkosti, který vzniká počesáním kvalitní bavlněné tkaniny. Flanel díky své povrchové úpravě nevyžaduje žehlení.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Tento velmi oblíbený produkt Bellatex Flanelové povlečení Lístky hnědá naleznete mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice ložní povlečení. Nyní získáte parádní produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Bellatex. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Bellatex dodává kvalitní výrobky za neuvěřitelně výhodné ceny.

Velmi oblíbený produkt Bellatex Flanelové povlečení Lístky od dodavatele s dobrým jménem Bellatex pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Právě lze objednat jen za 769 Kč.