Bellatex Froté prostěradlo Kamilka béžová, 120 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo Kamilka béžová
Značka: Bellatex
669 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Tento žádaný kus Bellatex Froté prostěradlo Kamilka pořídíte bez problémů tady na našich stránkách v populární kategorii prostěradla. Nyní můžete koupit nové kousky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další produkty značky Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Bellatex Froté prostěradlo Kamilka béžová, 120 od značky s dlouholetou historií Bellatex jednoduše najdete online se slevou! Nyní lze objednat jen za 669 Kč.