Bellatex Froté prostěradlo Kamilka kávová, 90 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo Kamilka
Značka: Bellatex
669 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.Exkluzivní produkt Bellatex Froté prostěradlo Kamilka kávová, 90 x 200 cm jde pořídit bez problémů tu umístěný v rubrice prostěradla! Připravili jsme pro vás akční kousky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! Značka Bellatex svým zákazníkům nabízí vynikající produkty ! A to je teprve začátek.

Velmi oblíbený produkt Bellatex Froté prostěradlo Kamilka od společnosti s výborným jménem Bellatex naleznete momentálně za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 669 Kč.