Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová, 200 x 220 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová
Značka: Bellatex
339 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.
Kvalitní a velmi žádaný kousek Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová, 200 x 220 cm jde sehnat aktuálně tu na našem webu ve známé rubrice prostěradla! Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmíněné kategorii snadno online! V očích zákazníků populární výrobce Bellatex má velmi kvalitní výrobky. za výhodné ceny.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová, 200 od známého dodavatele Bellatex lze zakoupit zde teď právě za báječnou cenu. Aktuálně výhodně za 339 Kč.