Bellatex Froté prostěradlo Kamilka žlutá, 180 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo Kamilka
Značka: Bellatex
339 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.Vysoce kvalitní produkt Bellatex Froté prostěradlo Kamilka žlutá, 180 x 200 cm seženete nyní tu na webu v rubrice prostěradla. Nyní získáte nové kusy z této známé rubriky za výborné peníze. Známý výrobce Bellatex vám poskytuje top výrobky. za překvapivě výhodnou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento designový kus Bellatex Froté prostěradlo Kamilka žlutá, 180 x od společnosti s dlouholetou tradicí Bellatex jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena již od 339 Kč.