Bellatex Froté prostěradlo na vysokou matraci kávová

Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo na vysokou matraci
Značka: Bellatex
779 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na...

Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na prostěradle všitá do tunýlku. Díky tomuto zpracování bude prostěradlo parádně držet na každé matraci. Výška rohu prostěradla je 40 cm, prostěradlo je vhodné pro výšku matrace do 35 cm. Vyrobeno v České republice.Tento vynikající produkt Bellatex Froté prostěradlo na můžete koupit pohodlně tady u nás v oblíbené sekci prostěradla! Nyní si můžete koupit akční produkty z této kategorie v akci! Výrobce Bellatex pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. za parádní cenu. Nové kousky každý den.

Levný produkt Bellatex Froté prostěradlo na od této skvělé značky Bellatex jednoduše najdete tady a teď za parádní cenu! Nyní za 779 Kč.