Bellatex Froté prostěradlo na vysokou matraci tmavě šedá

Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na... více informací »
Bellatex Froté prostěradlo na
Značka: Bellatex
779 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na...

Dopřejte si komfort v ložnici s prostěradlem Kamilka na vysoké matrace. Pro maximální pohodlí a praktičnost je guma na prostěradle všitá do tunýlku. Díky tomuto zpracování bude prostěradlo parádně držet na každé matraci. Výška rohu prostěradla je 40 cm, prostěradlo je vhodné pro výšku matrace do 35 cm. Vyrobeno v České republice. Tento kvalitní produkt Bellatex Froté prostěradlo na vysokou matraci tmavě šedá máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu ve známé kategorii prostěradla. Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za super cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další produkty značky Bellatex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Bellatex pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky.. A to ještě není vše!

Nejprodávanější výrobek Bellatex Froté prostěradlo na vysokou matraci od značky s dobrým jménem Bellatex snadno pořídíte u nás nyní za nejnižší cenu. Nabídky od 779 Kč.