Bellatex Froté ručník 50×100 řecká kolekce 155/022 s výšivkou Babička

Udělejte radost těm, které máte rádi a pořiďte jim ručník s popiskem. Ručník z Řecké kolekce se postará o maximální... více informací »
Bellatex Froté ručník 50x100 řecká kolekce
Značka: Bellatex
329 Kč
Ověřit dostupnost »
Udělejte radost těm, které máte rádi a pořiďte jim ručník s popiskem. Ručník z Řecké kolekce se postará o maximální...

Udělejte radost těm, které máte rádi a pořiďte jim ručník s popiskem. Ručník z Řecké kolekce se postará o maximální pohodlí v každé koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Ručník rychle schne a jeho dotek bude hýčkat vaši pokožku.Akční výrobek Bellatex Froté ručník 50×100 řecká kolekce 155/022 s výšivkou Babička lze koupit nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci ručníky! Vyhledejte si nové kusy z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Bellatex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Bellatex Froté ručník 50x100 řecká kolekce 155/022 s od dodavatele s dobrým jménem Bellatex pohodlně pořídíte zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Zrovna teď v akci za 329 Kč.