Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka bílá, 200 x 220 cm

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý... více informací »
Bellatex Jersey  prostěradlo Kamilka bílá
Značka: Bellatex
469 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý...

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý jako povlečení. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností.Tento velmi žádaný produkt Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka bílá, 200 x 220 cm je k získání bezprostředně tady na stránkách v rubrice prostěradla. Pořiďte si akční zboží z této rubriky ve výhodné akci.

Tento velmi oblíbený kus Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka bílá, 200 x od populárního výrobce Bellatex snadno naleznete zde za rozumné peníze! Cena již od 469 Kč.