Bellatex jersey prostěradlo Kamilka světle šedá, 180 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho... více informací »
Bellatex jersey prostěradlo Kamilka světle šedá
Značka: Bellatex
329 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.
Žádaný produkt Bellatex jersey prostěradlo Kamilka světle šedá, 180 můžete najít právě na našich stránkách v oblíbené sekci prostěradla. Najděte si skvělé produkty z této sekce za báječnou cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky Bellatex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kousek Bellatex jersey prostěradlo Kamilka světle od oblíbené značky se zárukou kvality Bellatex dostanete právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 329 Kč.