Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka žlutá, 120 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho... více informací »
Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka žlutá
Značka: Bellatex
329 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku. Designový produkt Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka žlutá, 120 x 200 můžete získat právě tady na stránkách v oblíbené rubrice prostěradla! Nyní získáte skvělé zboží z této populární rubriky v bezva akci! Tento výrobce Bellatex pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment.. Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce Bellatex. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě kus Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka žlutá, 120 x 200 od značky s dlouholetou historií Bellatex jde sehnat právě teď v naší nabídce napořád výhodně. Nyní za akční cenu 329 Kč.