Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem béžová, 200 x 220 cm

Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do... více informací »
Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem béžová
Značka: Bellatex
479 Kč
Ověřit dostupnost »
Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do...

Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do tunýlku. Výhodou je snadná údržba. 
Hodně oblíbený produkt Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem béžová, 200 x 220 cm je k sehnání mimo jiné tu na stránkách v kategorii prostěradla. Připravili jsme pro vás ještě další výrobky z této známé rubriky ve výhodné akci! Významný výrobce Bellatex má ve stále nabídkce skvělé zboží.. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Bellatex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem béžová, 200 x 220 od společnosti s dlouholetou tradicí Bellatex lze koupit u nás právě za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 479 Kč.