Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem bílá, 120 x 200 cm

Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do... více informací »
Bellatex Jersey prostěradlo s
Značka: Bellatex
479 Kč
Ověřit dostupnost »
Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do...

Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci.  Prostěradlo je opatřené gumou všitou do tunýlku. Výhodou je snadná údržba. 
Tento kvalitní produkt Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem bílá, 120 x 200 cm jde koupit právě nyní tady na našem webu v populární sekci prostěradla. Nyní najdete zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Bellatex vám může nabídnout vynikající zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento žádaný kousek Bellatex Jersey prostěradlo s od spolehlivého výrobce Bellatex můžete najít tady nyní až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 479 Kč.