Bellatex Koupel. předložka-STANDARD 60×100 Šedá

Koupelnová předložka Standard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Standard díky latexovému nátěru na rubu... více informací »
Bellatex Koupel. předložka-STANDARD 60x100
Značka: Bellatex
349 Kč
Ověřit dostupnost »
Koupelnová předložka Standard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Standard díky latexovému nátěru na rubu...

Koupelnová předložka Standard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Standard díky latexovému nátěru na rubu nekloužou po podlaze. Nejlépe se hodí k umyvadlu, abyste nestáli na studené zemi nebo před vanu, aby zabránila uklouznutí. Tento kvalitní a žádaný kousek Bellatex Koupel. předložka-STANDARD 60×100 je k sehnání zrovna tady a teď na našich stránkách v rubrice koberce a koberečky! Nyní můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Bellatex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Bellatex Koupel. předložka-STANDARD 60x100 od dodavatele kvalitních produktů Bellatex pohodlně dostanete právě nyní za super peníze. Stojí teď u nás 349 Kč.