Bellatex Koupelnová předložka Avangard Modrý orion, 60 x 100 cm

Koupelnová předložka Avangard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Avangard díky latexovému nátěru na rubu... více informací »
Bellatex Koupelnová předložka Avangard Modrý
Značka: Bellatex
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Koupelnová předložka Avangard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Avangard díky latexovému nátěru na rubu...

Koupelnová předložka Avangard je nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky Avangard díky latexovému nátěru na rubu nekloužou po podlaze. Nejlépe se hodí k umyvadlu, abyste nestáli na studené zemi nebo před vanu, aby zabránila uklouznutí.
Žádaný produkt můžete pořídit také tady a teď na našem webu v rubrice koberce a koberečky. Vyberte si kvalitní produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Bellatex pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží za báječné ceny! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kousky od výrobce Bellatex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Bellatex Koupelnová předložka Avangard Modrý od dodavatele kvalitních produktů Bellatex jednoduše můžete sehnat aktuálně za zcela nejnižší cenu! Nyní získáte od 299 Kč.