Bellatex Kuchyňská utěrka káro oranžová, 50 x 70 cm, sada 3 ks

Utěrky jsou nepostradatelnou součástí domácnosti. Proto zajisté oceníte tuto praktickou sadu tří kusů. Utěrky jsou vyrobené... více informací »
Bellatex Kuchyňská utěrka káro oranžová
Značka: Bellatex
219 Kč
Ověřit dostupnost »
Utěrky jsou nepostradatelnou součástí domácnosti. Proto zajisté oceníte tuto praktickou sadu tří kusů. Utěrky jsou vyrobené...

Utěrky jsou nepostradatelnou součástí domácnosti. Proto zajisté oceníte tuto praktickou sadu tří kusů. Utěrky jsou vyrobené z kvalitní savé bavlny, která zaručuje dlouhou barevnou stálost. Nezanechávají vlákna na nádobí a pyšní se vynikající leštícími vlastnostmi. Vyrobeno v České republice.
Tento žádaný produkt Bellatex Kuchyňská utěrka káro oranžová, 50 jde získat v pohodě tady na webu umístěný v sekci utěrky. Podívejte se na další zboží ze zmíněné kategorie v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od značky Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Bellatex vám může nabídnout kvalitní výrobky .

Akční a ve slevě výrobek Bellatex Kuchyňská utěrka káro oranžová, 50 x 70 cm, sada 3 od výrobce se skvělou pověstí Bellatex máte možnost najít na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za super cenu 219 Kč.