Bellatex Polštář Květ, 80 x 80 cm

Polštář Květ obsahuje výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna, díky kterému je vhodný pro alergiky a astmatiky. Povrchový... více informací »
Bellatex Polštář Květ
Značka: Bellatex
879 Kč
Ověřit dostupnost »
Polštář Květ obsahuje výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna, díky kterému je vhodný pro alergiky a astmatiky. Povrchový...

Polštář Květ obsahuje výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna, díky kterému je vhodný pro alergiky a astmatiky. Povrchový materiál je z jemného mikrovlákna, které zaručí maximální komfort. Polštář je vyrobený v České republice a je opatřen originálním prošitím kytyčky. Výplň je opatřena zipovým uzávěrem, kterým lze regulovat její objem. Kuličková výplň je zašita v samostatném povlaku z netkané textilie, který má také zapínání na zip. Oblíbený a kvalitní produkt Bellatex Polštář Květ, 80 x 80 cm jde sehnat nyní tu ve známé sekci polštáře. Získejte akční produkty z této známé rubriky za super cenu. Máme toho více, máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Bellatex Polštář Květ, 80 značky Bellatex máte možnost sehnat zrovna dneska za výhodné peníze. Nyní můžete mít za 879 Kč.