Bellatex Přikrývka Kamilka THERMO 1120g

Přikrývka Thermo celoroční. Thermo přikrývka obsahuje dvě samostatné přikrývky z dutého vlákna pevně k sobě spojené po... více informací »
Bellatex Přikrývka Kamilka THERMO
Značka: Bellatex
1 229 Kč
Ověřit dostupnost »
Přikrývka Thermo celoroční. Thermo přikrývka obsahuje dvě samostatné přikrývky z dutého vlákna pevně k sobě spojené po...

Přikrývka Thermo celoroční. Thermo přikrývka obsahuje dvě samostatné přikrývky z dutého vlákna pevně k sobě spojené po obvodě přikrývky. Díky tomuto pracovnímu postupu vzniká mezi přikrývkami vzduchová kapsa, která izoluje teplo. Přikrývka Thermo obsahuje výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna, které je zároveň antialergické a je vhodná pro každého. Povrch přikrývky Thermo tvoří 100% polyesterové mikrovlákno, které se vyznačuje zejména vysokou odolností a malou navlhavostí – rychle schne.Vynikající produkt Bellatex Přikrývka Kamilka THERMO 1120g je k získání teď tady na našem webu v populární sekci přikrývky! Nyní získáte parádní zboží z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci!

Velmi prodávaný kousek Bellatex Přikrývka Kamilka THERMO od spolehlivého výrobce Bellatex můžete koupit v naší nabídce ve výhodné akci. Cena již od 1 229 Kč.