Bellatex Prostěradlo mikroflanel Duhové listy, 90 x 200 cm

Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí... více informací »
Bellatex Prostěradlo mikroflanel Duhové listy
Značka: Bellatex
509 Kč
Ověřit dostupnost »
Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí...

Heboučké prostěradlo mikroflanel si jednoduše zamilujete. Jemný a měkký materiál vás krásně zahřeje během chladných nocí a udělá z vaší postele tu nejpohodlnější oázu odpočinku. Výhodou mikroflanelového prostěradla je snadná údržba – materiál rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká. Prostěradlo je napínací (opatřené gumou v tunýlku). Prostěradlo je vhodné na matrace s maximální výškou 20 cm. Tento kvalitní a levný výrobek Bellatex Prostěradlo mikroflanel Duhové listy, 90 x 200 máte možnost získat taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii prostěradla. Nyní koupíte ještě jiné kousky z této rubriky na pár kliknutí! U zákazníků oblíbená značka Bellatex představuje špičkové zboží.! Vždyť to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně oblíbený kus Bellatex Prostěradlo mikroflanel Duhové listy, 90 x 200 od dodavatele s dobrým jménem Bellatex lze získat na našich stránkách teď právě za akční cenu! Za bezkonkureční cenu 509 Kč.