Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky béžová, 120 x 140 cm

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání... více informací »
Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky
Značka: Bellatex
179 Kč
Ověřit dostupnost »
Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání...

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Ubrusy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození.
Výjimečný a žádaný produkt je k dostání bezprostředně tady u nás v populární rubrice ubrusy. Vyberte si podobné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Bellatex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Bellatex nabízí vysoce kvalitní sortiment. skutečně levně. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Žádaný produkt Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky béžová, 120 x 140 od výrobce se zárukou kvality Bellatex můžete sehnat právě teď v naší nabídce za extra cenu. Aktuálně v akci za 179 Kč.