Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky černá, 120 x 140 cm

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání... více informací »
Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky černá
Značka: Bellatex
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání...

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Ubrusy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození. Velmi prodávaný kus seženete bezstarostně tady na stránkách ve známé kategorii ubrusy. Získejte oblíbené produkty z této populární sekce snadno online! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Bellatex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Bellatex Ubrus ADÉLA Trojúhelníky černá, 120 x od kvalitní značky Bellatex máte možnost koupit na našich stránkách nyní za výborné peníze! Nyní pořídíte od 189 Kč.