Bellatex Ubrus EMA Patchwork bordó, 70 x 70 cm

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání... více informací »
Bellatex Ubrus EMA Patchwork
Značka: Bellatex
529 Kč
Ověřit dostupnost »
Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání...

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak nechte vyniknout i ten svůj. Dodají jedinečný styl každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Ubrusy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození.Oblíbený a akční produkt Bellatex Ubrus EMA Patchwork bordó, 70 x 70 cm lze zakoupit nyní tu na našem webu v sekci ubrusy. Získejte unikátní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! Tento výrobce Bellatex má na skladě skvělé produkty. za parádní ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Bellatex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Bellatex Ubrus EMA Patchwork od spolehlivého výrobce Bellatex jde pořídit nyní za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 529 Kč.