Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit, 60 x 90 cm

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky... více informací »
Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit
Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky...

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Unikátní a žádaný produkt můžete dostat taky tady a teď na našich stránkách v rubrice koberce a rohožky! Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné rubriky ve slevě!

Povedený kus Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit, 60 od společnosti Tiseco Home Studio k dostání v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 999 Kč.