Béžovo-černý oboustranný koberec Justed, 120 x 180 cm

Věděli jste, že si mnoho lidí nepořídí domů koberec kvůli obavám z náročné údržby? To vás ale s tímhle kobercem trápit... více informací »
Béžovo-černý oboustranný koberec Justed
Věděli jste, že si mnoho lidí nepořídí domů koberec kvůli obavám z náročné údržby? To vás ale s tímhle kobercem trápit...

Věděli jste, že si mnoho lidí nepořídí domů koberec kvůli obavám z náročné údržby? To vás ale s tímhle kobercem trápit nemusí!

Jakmile se zašpiní, stačí jej dát do pračky a vyprat na 30 °C. Bez práce tak budete mít koberec zase jako nový.

Příjemné odstíny koberce navíc pěkně doladí interiér, a tak je jasnou volbou do pokojů, kde chcete navodit útulnou atmosféru ♥

Velmi prodávaný výrobek Béžovo-černý oboustranný koberec Justed, 120 x 180 cm seženete pohodlně tady na stránkách v populární rubrice koberce. Máme pro vás ještě další zboží ve zmiňované kategorii snadno online. Věhlasný výrobce Cihan Bilisim Tekstil dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment za překvapivě výhodné ceny! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více kousků značky Cihan Bilisim Tekstil. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Béžovo-černý oboustranný koberec Justed, 120 x 180 cm od dodavatele zboží Cihan Bilisim Tekstil jednoduše získáte právě teď u nás za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 849 Kč.