Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 133 x 190 cm

To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na... více informací »
Béžovo-hnědý koberec Universal Serene
Značka: Universal
3 190 Kč
Ověřit dostupnost »
To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na...

To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na pohled okouzlující vzhled, tak, co možná důležitější, i na pečlivý výběr materiálů a jejich následné precizní zpracování.

V případě tohoto koberce byla použita kombinace polyesterových a polypropylenových vláken, které do obýváku či ložnice přinesou jak měkkost, tak i odolnost a snadnou údržbu.


Tento skvělý výrobek Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 133 je k získání lehce tu na webu ve známé rubrice koberce. Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Výjimečný a žádaný kousek Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 133 x originál od výrobce Universal máte možnost koupit aktuálně za super cenu. Teď v akci 3 190 Kč.