Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 160 x 230 cm

To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na... více informací »
Béžovo-hnědý koberec Universal Serene
Značka: Universal
4 490 Kč
Ověřit dostupnost »
To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na...

To, že značka Universal koberce prostě umí dokazuje i tento moderní fešák z kolekce Serene. Při výrobě totiž sází jak na na pohled okouzlující vzhled, tak, co možná důležitější, i na pečlivý výběr materiálů a jejich následné precizní zpracování.

V případě tohoto koberce byla použita kombinace polyesterových a polypropylenových vláken, které do obýváku či ložnice přinesou jak měkkost, tak i odolnost a snadnou údržbu.


Levný produkt Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 160 x 230 cm lze pořídit bezprostředně tady na stránkách v sekci koberce! Nyní koupíte skvělé produkty ve zmíněné sekci za super cenu. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Universal dlouhodobě prodává vynikající sortiment. levně.

Velmi žádaný produkt Béžovo-hnědý koberec Universal Serene, 160 od značky s dobrým jménem Universal je k dostání na našich stránkách v akci! Cena od 4 490 Kč.