Béžovo-modrý vlněný koberec Flair Rugs Marco, 160 x 230 cm

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Dokonale zútulní váš domov a... více informací »
Béžovo-modrý vlněný koberec Flair Rugs Marco
Značka: Flair Rugs
6 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Dokonale zútulní váš domov a...

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Dokonale zútulní váš domov a zpříjemní vám každé šlápnutí na podlahu.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Tento unikátní produkt Béžovo-modrý vlněný koberec Flair Rugs Marco, 160 x 230 cm máte možnost sehnat prostě na stránkách v oblíbené kategorii koberce. Máme pro vás zcela nové výrobky z této populární rubriky za výhodnou cenu! To není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Flair Rugs. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Flair Rugs může nabídnout top produkty .

Tento levný kus Béžovo-modrý vlněný koberec Flair od známé společnosti Flair Rugs máte možnost pořídit aktuálně za výhodné peníze. Ceny od 6 490 Kč.