Béžovomodrý venkovní koberec Universal Silvana Miratta, 80 x 150 cm

Koberce značky Universal vás budou bavit. Tyto kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před... více informací »
Béžovomodrý venkovní koberec Universal Silvana Miratta
Značka: Universal
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce značky Universal vás budou bavit. Tyto kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před...

Koberce značky Universal vás budou bavit. Tyto kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před zimou, ale dají celé místnosti novou tvář. I tak to ale není vše.

Díky svému bytelnému provedení a materiálu se hodí i na venkovní využití. Ozdobit si s ním tak můžete třeba terasu či okolí bazénu.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Kvalitní a oblíbený výrobek Béžovomodrý venkovní koberec Universal Silvana Miratta, 80 x 150 cm získáte prostě na stránkách v oblíbené rubrice venkovní koberce! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více produktů od značky Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Universal představuje špičkové produkty. za skutečně výhodné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento akční výrobek Béžovomodrý venkovní koberec Universal Silvana originál od výrobce Universal jde získat momentálně na webu za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 999 Kč.