Béžový jutový koberec Flair Rugs Medina, 120 x 170 cm

Přeneste se do sluncem zalitého orientu. Značka Flair Rugs představuje koberec Medina, který používá unikátní kombinaci odolné... více informací »
Béžový jutový koberec Flair Rugs Medina
Značka: Flair Rugs
4 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Přeneste se do sluncem zalitého orientu. Značka Flair Rugs představuje koberec Medina, který používá unikátní kombinaci odolné...

Přeneste se do sluncem zalitého orientu. Značka Flair Rugs představuje koberec Medina, který používá unikátní kombinaci odolné juty, teplé vlny a příjemné bavlny. Tento ručně tkaný kousek vnese k vám domů závan exotické rustikálnosti.

Díky kombinaci neutrálních přírodních barev tento koberec také skvěle zapadne do moderních interiérů ve Scandi stylu.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Z koberce raději netahejte žádné volné nitě. Uvolněné nitě odstřihněte opatrně nůžkami. Malé ztráty vláken jsou u nového koberce zcela normální.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Unikátní a oblíbený produkt Béžový jutový koberec Flair Rugs Medina, 120 od našeho známého výrobce Flair Rugs jednoduše najdete zde nyní extra se slevou. Levně za cenu 4 190 Kč.