Béžový koberec Flair Rugs Zane, 160 x 230 cm

Pokud si stále lámete hlavu nad tím, kterým kobercem doladit svůj obývací pokoj, řešením může být právě tento moderní... více informací »
Béžový koberec Flair Rugs Zane
Značka: Flair Rugs
3 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud si stále lámete hlavu nad tím, kterým kobercem doladit svůj obývací pokoj, řešením může být právě tento moderní...

Pokud si stále lámete hlavu nad tím, kterým kobercem doladit svůj obývací pokoj, řešením může být právě tento moderní kousek z kolekce Zane.

Díky polyprolylenovému materiálu totiž s přehledem odolává skvrnám a snadno se udržuje, své místo si tak získá i ve velmi zaneprázdněné domácnosti. Stále si však zachovává kýženou měkkost, která je u koberce nutností.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento skvělý výrobek Béžový koberec Flair Rugs Zane, 160 x 230 od známé značky Flair Rugs je k dispozici právě teď za výhodné peníze. Nyní můžete mít za 3 790 Kč.