Béžový koberec Universal Alpaca Liso, 60 x 100 cm

Pociťte pod svýma nohama kvalitu pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alpaca Liso je protkána klasickým stylem. Chlubí se pro... více informací »
Béžový koberec Universal Alpaca Liso
Značka: Universal
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Pociťte pod svýma nohama kvalitu pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alpaca Liso je protkána klasickým stylem. Chlubí se pro...

Pociťte pod svýma nohama kvalitu pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alpaca Liso je protkána klasickým stylem. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň vytváří okouzlující vzhled s měnícími se barevnými odstíny. Tento kousek umně sjednotí místnost a svou jednoduchostí lehce zapadne do různých druhů interiéru.

Celý je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Je také vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.


Vysoce kvalitní produkt Béžový koberec Universal Alpaca Liso, 60 x 100 lze získat nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii koberce! Nyní pořídíte jiné výrobky z této známé sekce za příznivou cenu!

Tento akční kousek Béžový koberec Universal Alpaca Liso, 60 x 100 od značky Universal najdete právě teď v naší nabídce extra výhodně! Nabídky již od 699 Kč.