Béžový koberec Universal Atlas Line, 80 x 150 cm

Jednoduché zdobení, přírodní barvy a dotek moderního stylu. To koluje v žilách kolekce Atlas – koberce elegantně sjednotí a... více informací »
Béžový koberec Universal Atlas Line
Značka: Universal
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Jednoduché zdobení, přírodní barvy a dotek moderního stylu. To koluje v žilách kolekce Atlas – koberce elegantně sjednotí a...

Jednoduché zdobení, přírodní barvy a dotek moderního stylu. To koluje v žilách kolekce Atlas – koberce elegantně sjednotí a zároveň oživí celou místnost. Správně zvolený kousek pak není pouze tepelnou a zvukovou izolací, může být i skutečnou designovou výsadou, která bude každý den potěchou pro vaše oko. Přesvědčte se o tom třeba právě s tímto fešákem.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Diskontní produkt Béžový koberec Universal Atlas Line, 80 od našeho známého výrobce Universal lze pořídit momentálně na webu za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 1 190 Kč.