Béžový koberec Universal Kai Line, 75 x 155 cm

Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň... více informací »
Béžový koberec Universal Kai Line
Značka: Universal
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň...

Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň jej příjemně ozvláštní. Koberce přináší i příjemný došlap pro bosou nohu, a to díky dlouhému vlasu na povrchu. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Tento diskontní produkt Béžový koberec Universal Kai Line, 75 x 155 cm můžete pořídit zrovna na našem webu v oblíbené kategorii koberce. Podívejte se na akční produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny!

Designový produkt Béžový koberec Universal Kai Line, 75 x od značky se zárukou kvality Universal máte možnost dostat na našich stránkách nyní výhodně! Za bezkonkureční cenu 1 290 Kč.