Béžový koberec Universal Kai Stripe, 57 x 115 cm

Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň... více informací »
Béžový koberec Universal Kai Stripe
Značka: Universal
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň...

Síla čisté jednoduchosti s glamour prvky. To v sobě skrývá kolekce Kai, která opticky sjednotí vzhled celé místnosti a zároveň jej příjemně ozvláštní. Koberce přináší i příjemný došlap pro bosou nohu, a to díky dlouhému vlasu na povrchu. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento kvalitní produkt Béžový koberec Universal Kai Stripe, od výrobce s dlouholetou historií Universal jde sehnat v naší online nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 649 Kč.