Béžový koberec Universal Shanghai Liso, 160 x 230 cm

Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost. Polypropylenová... více informací »
Béžový koberec Universal Shanghai Liso
Značka: Universal
4 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost. Polypropylenová...

Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

Zajímavý kousek Béžový koberec Universal Shanghai Liso, 160 x 230 cm získáte lehce na našem webu v populární kategorii koberce. Nyní můžete koupit parádní kousky ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Universal nabízí prvotřídní produkty. za opravdu výhodné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Béžový koberec Universal Shanghai Liso, 160 od přední společnosti Universal jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 4 290 Kč.