Béžový koberec Universal Tibet, 80 x 150 cm

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky... více informací »
Béžový koberec Universal Tibet
Značka: Universal
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky...

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky Universal. Ta při výrobě sází nejen na funkčnost a pečlivé zpracování, ale také na moderní vzhled, který se vám v místnosti jen tak neomrzí.

O praktickou stránku se postará zvolený materiál – v tomto případě kombinace 40% polyesteru a 60% polypropylenu. Ta svému majiteli přinese jak měkkost pro bosé nožky, tak i dobrou odolnost a snadnou údržbu. Skvěle se navíc hodí i do místností s podlahovým topením.

Tento skvělý produkt je dostupný právě teď u nás umístěný v sekci koberce. Prozkoumejte ještě další produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento designový kus Béžový koberec Universal Tibet, 80 x od skvělé značky Universal snadno seženete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 1 690 Kč.