Béžový koberec Universal Yveline Multi, 80 x 150 cm

Koberec, který je nejen líbivý na pohled, ale zároveň poskytne vysoký komfort pro vaše bosé nožky. Tak by se v krátkosti dala... více informací »
Béžový koberec Universal Yveline Multi
Značka: Universal
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec, který je nejen líbivý na pohled, ale zároveň poskytne vysoký komfort pro vaše bosé nožky. Tak by se v krátkosti dala...

Koberec, který je nejen líbivý na pohled, ale zároveň poskytne vysoký komfort pro vaše bosé nožky. Tak by se v krátkosti dala vystihnout kolekce Yveline od značky Universal.

O funkční aspekt se pak postará pečlivě vybraný materiál – v tomto případě 100% polypropylen. Ten je charakteristický svými měkkými vlákny s dobrou elasticitou a velmi nenáročnou údržbou.

Tento unikátní produkt Béžový koberec Universal Yveline naleznete teď tady na našem webu v populární sekci koberce! Nyní koupíte ostatní produkty z této sekce za super ceny. Oblíbený výrobce Universal má na skladě kvalitní výrobky. za dobré ceny! A tady je důkaz!

Tento nejprodávanější kousek Béžový koberec Universal Yveline od dodavatele s dobrým jménem Universal pohodlně seženete tady teď skutečně levně. Momentálně v akci za 1 990 Kč.