Béžový venkovní koberec Floorita Chrome, 135 x 190 cm

Pořiďte si takový koberec, který vám bude jen dobře sloužit a vy si při jeho údržbě nesedřete ruce! Tento koberec od... více informací »
Béžový venkovní koberec Floorita Chrome
Značka: Floorita
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Pořiďte si takový koberec, který vám bude jen dobře sloužit a vy si při jeho údržbě nesedřete ruce! Tento koberec od...

Pořiďte si takový koberec, který vám bude jen dobře sloužit a vy si při jeho údržbě nesedřete ruce!

Tento koberec od značkyFloorita je vysoce odolný. Snese i přímé sluneční záření, takže se nemusíte bát jeho vyblednutí a klidně jej můžete dát na terasu. Při znečištění jej nemusíte nosit do čistírny, nebo čistit agresivními přípravky, stačí jen trocha vody s mýdlem a je umyto.

Tento koberec přežije věky!

Tento diskontní výrobek Béžový venkovní koberec Floorita Chrome, 135 x 190 cm je k dispozici rovnou na našem webu v rubrice venkovní koberce. Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Floorita. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Béžový venkovní koberec Floorita Chrome, 135 x 190 od společnosti s výborným jménem Floorita je dostupný v naší internetové nabídce za báječnou cenu. Aktuálně v akci za 1 790 Kč.