Béžový venkovní koberec Universal Bliss, 75 x 150 cm

Nápadité vzory a lehce kombinovatelné odstíny. To však nejsou jediné plusy tohoto koberce. Hodí se totiž jak ven, tak případně i... více informací »
Béžový venkovní koberec Universal Bliss
Značka: Universal
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Nápadité vzory a lehce kombinovatelné odstíny. To však nejsou jediné plusy tohoto koberce. Hodí se totiž jak ven, tak případně i...

Nápadité vzory a lehce kombinovatelné odstíny. To však nejsou jediné plusy tohoto koberce. Hodí se totiž jak ven, tak případně i domů.

Kromě obývacího pokoje si s ním můžete ozdobit třeba terasu. Letní posezení s rodinou či přáteli tak dostane úplně nových pohodlných rozměrů.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

Kvalitní a levný výrobek Béžový venkovní koberec Universal Bliss, 75 můžete najít bezprostředně na stránkách umístěný v rubrice venkovní koberce! Nyní získáte nové kusy z naší sekce za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Universal může nabídnout špičkové produkty.. Vždyť to vidíte sami!

Velmi oblíbený kousek Béžový venkovní koberec Universal Bliss, 75 x od výrobce Universal máte možnost nakoupit na našich stránkách skutečně levně. Nyní pořídíte od 999 Kč.