Béžový závěs Mike & Co. NEW YORK Butterflies Trail, 140 x 270 cm

Zavěs z kolekce Butterflies od značky Mike & Co. NEW YORK hýří barvami, jež snadno rozzáří i zútulní celou místnost. O... více informací »
Béžový závěs Mike & Co. NEW YORK Butterflies Trail
Zavěs z kolekce Butterflies od značky Mike & Co. NEW YORK hýří barvami, jež snadno rozzáří i zútulní celou místnost. O...

Zavěs z kolekce Butterflies od značky Mike & Co. NEW YORK hýří barvami, jež snadno rozzáří i zútulní celou místnost.

O funkčnost se postará páska v horní části, díky které lze závěs snadno navléct na garnýž o průměru 5 cm. Další možnou variantou je i zavěšení pomocí žabek či kroužků.

Tento kvalitní kus Béžový závěs Mike & lze pořídit také tady na našem webu v oblíbené rubrice závěsy. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. Známý dodavatel Mike & Co. NEW YORK svým zákazníkům dodává kvalitní zboží. za extra cenu! Však to vidíte sami. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Mike & Co. NEW YORK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Béžový závěs Mike & Co. NEW YORK s pečetí kvality od značky Mike & Co. NEW YORK máte možnost najít zrovna ve výhodné akci. Akční cena od 949 Kč.