Bílo-růžový bavlněný koberec Oyo home Duo, 120 x 180 cm

Tento koberec z kolekce Duo od značky Oyo home přinese do vašeho interiéru neodolatelné spojení přírodního materiálu s... více informací »
Bílo-růžový bavlněný koberec Oyo home Duo
Značka: Oyo home
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento koberec z kolekce Duo od značky Oyo home přinese do vašeho interiéru neodolatelné spojení přírodního materiálu s...

Tento koberec z kolekce Duo od značky Oyo home přinese do vašeho interiéru neodolatelné spojení přírodního materiálu s minimalistickým oboustranným designem v zemitých tónech. Právě díky bavlněnému materiálu je docíleno kýžené měkkosti, odolnosti a v neposlední řadě také snadné údržbě.

Dobré vědět:
1. V případě, že jsou vlasové příze pod těžkými předměty rozdrceny, měly by být příze v této oblasti přednostně nejprve vykartáčovány a poté vysáty.
2. Aby se prach nahromaděný na koberci neusazoval mezi vlasovými nitěmi a na podlaze, měla by být údržba prováděna za pomocí vysavače v určitých intervalech.
3. Proces zametání provádějte vysavačem ve směru zametání vlasových přízí koberce a pomalými pohyby. Koberec by během čištění neměl být vystaven tvrdým nárazům.
4. Při čištění koberce byste se měli vyvarovat použití přebytečné vody a čistícího prostředku. Při čištění zároveň nikdy nepoužívejte bělidla nebo podobné chemické prostředky. Koberec čištěte pomocí pracího prostředku a aviváže, které jsou v souladu s TSE.
5. Případnou tekutinu rozlitou na koberec lze v případě rychlého zásahu ihned odstranit. Skvrny je třeba nejprve vysát na vysoké úrovni vysavače a poté jemnými pohyby vyčistit malým množstvím vody a šamponu na koberce. Po procesu čištění by měla být zbývající vlhkost odstraněna vysavačem nebo hadříkem absorbujícím vlhkost.
6. Proces odstraňování skvrn nejprve vyzkoušejte na neviditelné části koberce pomocí čistícího prostředku, který k odstranění skvrn použijete.
7. Vlasové nitě v oblasti, kde se provádí čištění, by měly být pročesány kartáčem tak, aby stály vzpřímeně.
8. Koberec by měl být umístěn mimo dosah kamen a podobných tepelných zařízení.
9. Jelikož přímé sluneční záření koberec poškodí, neměl by být v takovém prostředí ponechán delší dobu.
10. Koberec doporučujeme prát v ruce nebo v pračce při maximální teplotě 30 stupňů.

Unikátní a žádaný produkt získáte aktuálně na našem webu v oblíbené sekci koberce! Nyní koupíte nové výrobky z této populární rubriky za báječnou cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Oyo home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Bílo-růžový bavlněný koberec Oyo od značky s dlouholetou historií Oyo home jednoduše můžete najít zde teď za rozumné peníze. Nyní za akční cenu 2 690 Kč.