Bílý dětský bavlněný koberec Sass & Belle Baa Baa Lamb, 56 x 60 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným bavlněným kobercem značky Sass & Belle, který do něj vnese hravou atmosféru a... více informací »
Bílý dětský bavlněný koberec Sass & Belle Baa Baa Lamb
Značka: Sass & Belle
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným bavlněným kobercem značky Sass & Belle, který do něj vnese hravou atmosféru a...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným bavlněným kobercem značky Sass & Belle, který do něj vnese hravou atmosféru a pohodlí.

Upozornění: Koberec může barvit, proto se při jeho umístění vyhýbejte kontaktu se světlými povrchy. Pokud se namočí, sušte ho odděleně. Není vhodný do koupelny, protože nemá protiskluzovou vrstvu.

Diskontní produkt Bílý dětský bavlněný koberec Sass & Belle je k sehnání již dnes tu na webu ve známé kategorii dětské koberce! Najděte si ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele Sass & Belle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Bílý dětský bavlněný koberec Sass & Belle od značky se zárukou kvality Sass & Belle jednoduše pořídíte tady nyní za výhodnou cenu! Výhodně za 399 Kč.