Bílý sprchový závěs s protiplísňovou povrchovou úpravou Wenko Mr. Deer, 180 x 200 cm

Mnohé koupelny není lehké dobře vyvětrat, a tak se často stává, že stěny, spáry nebo závěsy vykvetou poněkud jinak, než by... více informací »
Bílý sprchový závěs s protiplísňovou povrchovou úpravou Wenko Mr. Deer
Značka: WENKO
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Mnohé koupelny není lehké dobře vyvětrat, a tak se často stává, že stěny, spáry nebo závěsy vykvetou poněkud jinak, než by...

Mnohé koupelny není lehké dobře vyvětrat, a tak se často stává, že stěny, spáry nebo závěsy vykvetou poněkud jinak, než by bylo žádoucí. Proto přichází Wenko s odolnými sprchovými závěsy, které vzdorují plísním a navíc koupelnu rozzáří svým stylovým zpracováním.


Velmi žádaný produkt můžete sehnat prostě tady u nás umístěný v rubrice koupelnový textil! Nyní můžete získat další výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu! U zákazníků oblíbená značka WENKO dlouhodobě nabízí vynikající sortiment . To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více produktů od značky WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Bílý sprchový závěs s od známé kvalitní značky WENKO je k dostání právě dnes za super cenu! Právě teď jen za 949 Kč.