Černo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom, 80 x 150 cm

Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará... více informací »
Černo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom
Značka: Hanse Home
899 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará...

Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará nejen o měkké a pohodlné našlápnutí, ale zároveň o odolnost a snadnou údržbu.


Kvalitní a žádaný kus Černo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom, 80 x 150 cm jde koupit ještě tu na našem webu v kategorii koberce. Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Značka Hanse Home dlouhodobě poskytuje skvělé zboží . Udělejte radost sami sobě. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Hanse Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Černo-bílý koberec Hanse Home od dodavatele zboží Hanse Home pořídíte právě nyní na našich stránkách pořád výhodně. Aktuálně výhodně za 899 Kč.