Černo-bílý závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a... více informací »
Černo-bílý závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World
Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a...

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a pomůže regulovat intenzitu světla.

Je vyrobený ze směsi polyesteru (70%) a bavlny (30%), díky čemuž je odolný a má dlouhou životnost. Tvar či výraznou barvu neztrácí ani při pravidelném praní.

Unikátní a žádaný výrobek je k dispozici již dnes tady a teď na našem webu ve známé kategorii závěsy. Najděte si ještě podobné produkty z této populární rubriky za parádní cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Minimalist Home World. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Černo-bílý závěs s příměsí bavlny od top značky Minimalist Home World můžete pořídit u nás právě ve výhodné akci! Teď za akční cenu 1 190 Kč.