Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 120 x 180 cm

Udělejte si radost energickými barvami a kvalitním zpracováním venkovního koberce od značky Fab Hab. Ačkoliv je velmi pevně tkaný... více informací »
Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black
Značka: Fab Hab
2 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Udělejte si radost energickými barvami a kvalitním zpracováním venkovního koberce od značky Fab Hab. Ačkoliv je velmi pevně tkaný...

Udělejte si radost energickými barvami a kvalitním zpracováním venkovního koberce od značky Fab Hab. Ačkoliv je velmi pevně tkaný z recyklovaných plastových brček, pod nohami působí příjemně a pohodlně. Využít ho můžete samozřejmě i v interiéru, a to nejen díky jednoduché údržbě.

Koberec je oboustranný, takže ho můžete dle libosti obracet a každý den se projít po jiných vzorech. Díky certifikátu Goodweave Certified navíc máte jistotu, že výrobky této značky byly vyrobeny za férových podmínek, výhradně dospělými.

Součástí balení je i jutová taška s ramenním popruhem, díky které můžete koberec s lehkostí přenést na piknik v trávě či na pláži.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravový originál.

Oblíbený a akční produkt lze zakoupit právě nyní na stránkách v rubrice venkovní koberce! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární značka Fab Hab vám představuje kvalitní produkty.! Nakupujte výhoděn u nás! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Fab Hab. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 120 x od známého předního výrobce Fab Hab pohodlně dostanete u nás extra výhodně! Akční cena již od 2 290 Kč.