Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea, 160 x 230 cm

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která... více informací »
Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea
Značka: Nouristan
3 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která...

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která nabízí nezaměnitelné kolekce plné barev a vzorů.

Tento fešák se vyznačuje designem inspirovaným orientálním a klasickým zpracováním. Hodí se tak především do interiérů, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

K tomu vás očaruje nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také svou vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.


Oblíbený produkt Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea, 160 x 230 cm lze nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené sekci koberce! Vyhledejte si parádní zboží z této kategorie snadno online!

Povedený výrobek Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea, 160 x 230 od našeho výrobce Nouristan jednoduše získáte právě zde za akční cenu. Výhodně za skvělou cenu 3 690 Kč.