Červeno-šedý koberec Universal Malmo, 60 x 120 cm

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To... více informací »
Červeno-šedý koberec Universal Malmo
Značka: Universal
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To...

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Tento kvalitní a levný výrobek Červeno-šedý koberec Universal Malmo, 60 x 120 cm máte možnost sehnat právě tady a teď na našem webu v populární sekci koberce! Nyní najdete akční produkty z naší sekce za rozumné peníze.

Unikátní a oblíbený výrobek Červeno-šedý koberec Universal Malmo, od skvělého výrobce Universal jednoduše můžete sehnat zde napořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 799 Kč.