Červený koberec Mint Rugs Cassia, 80 x 150 cm

Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních... více informací »
Červený koberec Mint Rugs Cassia
Značka: Mint Rugs
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních...

Nalaďte svůj domov na lehce bohémskou notu s kobercem z kolekce Cassia. Jeho etnické vzory v různých barevných provedeních skvěle doplní odvážně eklektický i minimalisticky zařízený interiér. Vaše bosé nohy si jej navíc zamilují pro jeho neodolatelně měkký, vysoký vlas.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Zcela unikátní produkt lze zakoupit snadno na našich stránkách zařazený v rubrice koberce. Nyní koupíte oblíbené kusy ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Oblíbený výrobce Mint Rugs představuje špičkové produkty. za příznivé ceny. A to je teprve začátek! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Mint Rugs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek Červený koberec Mint Rugs Cassia, 80 x 150 od přední značky Mint Rugs můžete koupit aktuálně skutečně výhodně. Na našich stránkách za 1 290 Kč.